Автор Тема: Учителите,които никога няма да забравите?  (Прочетена 36350 пъти)

Неактивен ew_heimdall

• Селски кмет
  • Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 297
    • ICQ Messenger - 311469191
    • Профил
    • Ел. поща
Аз гарантирам, че няма да забравя никой от учителите си, може би само стажантите :)
И все пак май ще трябва да отлича 2-3 имена.
Първото е на Даниел Вачков. Това е учителя, който просто за мен е номер 1! Винаги може да те разведри, никога не е скучно в часовете му, заради него съм понаучил част от историята, която ми е най-неприятна и то с КЕФ! Най-интересното ми е, че докато пукса по някоя и друга шегичка винаги успява да те постави на място, когато се опиташ да му пречиш на часа. Тънкия му хумор, излъчването му и спокойствието с които си води часовете са просто забележителни. За мен това е пример за добър учител.
Второто име е разбира се на Огнян Радев. Той е незабравим, всички знаем защо. И да отбележа, че само с добро ще го помня!
И третото е на Анастасия Делчева. Всяка година се борих неистово за тройката си, но все пак успявах да си я заслужа. Мога да кажа, че това е изключително обективен в оценяването учител, който също е страхотен човек. Факта, че все още се сещам някои неща на старогръцки говори, че добре ме е научила като за 3 :)
И освен чисто учителските си качества много пъти в час сме си говорили за общи неща и сме научавали по нещо за живота от нея.
Яд ме е, че не успях да уча повече при Джасим, предава ни само кръстоносните походи в 9и клас, но с удоволствие бих посетил някой негов час, защото разбирам че е доста интересно.
Има много имена, които заслужават да бъдат обсъдени тук така че давайте.
Като заключение трябва да кажа, че всички сме големи късметлии, защото сме имали шанса да ни преподават такива страхотни хора. Да знаете, че по-добри от тях много трудно ще намерите!!!

Неактивен Мутресата

• РЕЛЕФЪЪЪ:)
  • Старши Форумец
  • *
  • Публикации: 815
  • Не винаги съм права,но никога не греша!
    • ICQ Messenger - 395375310
    • Профил
Как можах да пропусна Вачков  :o Много съм зле...За мен той е НАЙ-добрият историк в гимназията.Знам че нямаме право да даваме такива оценки но това е моето мнение  :rose: !При него бях на уроци за кандидатстването след 7ми клас и сега за кандидат-студентските изпити пак...Това е учител към когото няма как да имаш каквато и да било забележка  ;)
ЛЮБОВ Е ОНОВА,КОЕТО БАЩА МИ ИЗПИТВА КЪМ ЧЕВЕРМЕТО!

Неактивен ТанатоС

• Ο ΑΙΔΗΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΔΟΥ
  • Редник
  • *
  • Публикации: 172
  • Чакай и се надявай!
    • Профил
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Даааам, Вачкова  :rose:още от 8 клас ми на 1 място сред историците, а от Теееееееди :inlove: се запалих мнооого по средновековна история и спициално много обикнах цезарят Тервел :-*. Прибойски най-мноооого ме израдва в 10 клас, но той си е просто уникат :kissed:. Къни и Радев – светата двоица  >:D по гръцки са си челно водещи и биват уникати на квадрат :thumbs:. Те са си просто едни истински антики от ония епохи, имащи локализация:bomb: в днешния сакрум. Borris  :beer: :beer: :beer: знае как сме го нарекли с Павката и мисля, че е изключително достойно неговото прозвище :rose:. Лили,  :-X колкото и аз да й се дразня понякога (и тя мнооого на мен), за мен си остава един от най-начетените преподаватели и най-духовно отворените хора, които познавам ;D. Руни ( :D BigMammaScandal :beer:) :thumbs: наистина ме накара да заобичам литературата и театъра. Г-жа Тончева си е духът  ^-^ и до извесна степен същността на гимназията и както тя обича да казва е вярна на традиците! А и  колкото и да се дразнят на DJ Доби G :music: вътрешно и тя е готина, но просто вече е на годинки :bomb:......  офф офф сигурно изпускам някого, но кат се сетя ще се върна.  офф офф .... А да – Венци е също страпхотен пич! :thumbs:.....

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
"Какво е истина? Има твоя истина, има моя истина и истината на всички останали... Всяка истина е само истината на този, който я изрича. Има толкова истини, колкото и индивиди. Истината никога не е една; затова и не съществува. Само силата налага истината, а в силaта няма нищо интелектуално... Истината в единствено число е победа, поражение, в най-добрия случай примирие. Но това не е нито истина, нито мир."           Евангелие според Пилат

Неактивен carpe_diem

• магаре :)
  • Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 240
  • Време е...
    • Профил
    • Ел. поща
Всички преподаватели от НГДЕК ще запомня...някой с по-добро от други...:) Всеки ме е научил на нещо....Имена много не искам да споменавам...Те повечето си знаят. :)
"Умей да носиш своя кръст и вярвай!"

Неактивен Scar

• Chelsea FC Fan
  • Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 452
  • One shoot - one kill no luck all skill
    • Профил
    • Ел. поща
Естествено на първо място Г-н Евтимов моят класен без който отдавна да сам out от НГДЕК!Иначе Г-жа Кънева заради поправките всяка година и Г-н Радев! ;)

I FIGHT FOR NOTHING!

Chelsea, Boys in blue! Chelsea! Chelsea! We love you! Chelsea! Our love is true! No one can stop us now!

Chelsea! We're the team! Chelsea! Chelsea! We're the dream! Chelsea! We're supreme! No on can stop us now!

We simply are the best! We're gonna beat the rest! Together we are one! Look at what we've done!

The road is long and tough! But we are strong enough! Enough to see it through! And make our dream come true!!!

Неактивен carmelo

• grajdanin na sveta
  • Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 271
  • fuckin fabolous
    • Профил
Специални поздрави на Флора от мен.Толкова много ми досаждаше и беше толкова да не казвам каква,че безспорния и чар бледнее.Не знам що всички се кефят 4е им вика тъпаци-мен супер ме дразнеше.Са всеки може да каже каквото си иска,но тя е и главната причина да не науча латинснския,не мога като някои зубури{те си се знаят}да зубря вкъщи 10 часа,защото Флора пак не е била на кеф.Ина4е има супер у4ители-Вачков ,Теди,Орлин,много са,да не изброявам.
Catch me if you can...  

Най големият порок е страхът!   

Несъвършен бях;пове4е съм сега...

\\\\\\\"Един приятел цяла вечер си мълчал с момичето, с което имал среща, понеже никой от двамата не знаел какво да говори. Свалката вървяла доста мъчително, дори - никак. К

Неактивен Poison Ivy

• black ink in water
  • Редник
  • *
  • Публикации: 91
  • Curiosity killed the cat.
    • Профил
ПРИБОЙСКИ определено ще го запомня!  :D  :D На Сатурналиите просто ме рaзби като си качи крака зад врата
« Последна редакция: 30.10.08, 23:09 от diamantena »
I fly like paper, get high like planes...

Неактивен Poison Ivy

• black ink in water
  • Редник
  • *
  • Публикации: 91
  • Curiosity killed the cat.
    • Профил
А и да не забравяме култовата му реплика:
"Това го знае всяко хлапе"  ;)
I fly like paper, get high like planes...

liverpoolka

• Гост

Неактивен bibcheto

• Редник
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
    • Ел. поща
yчители които няма да забравя... хммм 1.Прибойски 2.Вачкова-уникален учител 3.Мама Доби...  :music: ,обшто взето тва са наи-емблематичните за мене(от тези които за сега ми преподават....  ;))
« Последна редакция: 22.12.07, 22:18 от bibcheto »

Неактивен carpe_diem

• магаре :)
  • Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 240
  • Време е...
    • Профил
    • Ел. поща
yчители които няма да забравя... хммм 1.Прибойски 2.Вачкова-уникален учител 3.Мама Доби...  :music: ,обшто взето тва са наи-емблематичните за мене(от тези които за сега ми преподават....  ;))
   офф Eхееее, колко още има да видиш...
"Умей да носиш своя кръст и вярвай!"

Неактивен jess

• Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 402
    • Профил
    • Ел. поща
Никога няма да забравя нито един учител от НГДЕК. Но ако трябва да кажа кои са по-специални за мен... На първо място е Миро Миланов и мисля, че не се нуждае от пояснения защо. На второ място е Флорина Бъчварова, която ме спечели с голямото си сърце и откровеността си, на моменти доста изявена..  :) После идва реда на Мирена, която е толкова добра и благородна, че на моменти ми идва да я разцелувам. Даниел Вачков, който е страхотен професионалист, най-добрият историк в НГДЕК поне за мен. И накрая, но не и по значение естествено, Теди Борисова, която ми помогна да вляза в тази гимназия, нея, освен че си разбира от работата, просто я обичам!  :)

Неактивен oldschool

• Редник
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
    • Work At Home Make Money Online
Мда Теди Борисова е готина даскалка...на мен не само ми помогна да влезна, но твърде много ми помогна и да не излезна преждевременно  :D

Неактивен Luela

• Dicing with the devil...
  • Редник
  • *
  • Публикации: 26
  • Орлите живеят или нависоко,или в клетка...
    • ICQ Messenger - 303626087
    • Профил
    • Ел. поща
Струва ми се странно да не запомниш някой преподавател...Както и да е.
Може би най-силно впечатление в мен оставя Юдит Филипова.Мога да изпиша още много за нея,но...и това е добре(макар и недостатъчно).

Хората се съдят по действията и последствията от тях.
Всичко останало е само евтино чувство за морално превъзходство,
при мисълта колко по-хубаво би постъпил ти в същия случай.

Неактивен Lunatic

• жълто мишле
  • Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 273
    • Профил
Искра Атанасова и Любов Шишкова FOREVER IN MY HEART!   ;)  :beer:
Едно небе, в което да се влюбвам.
(И няколко мъже покрай небето.)
Едно пристанище на тихи лудости.
Цигарите, с пари назаем взети.
Билети за безпътни автобуси.