Автор Тема: Дискусии  (Прочетена 7643 пъти)

Неактивен Stefàno

• Rudebox
  • Герой
  • *
  • Публикации: 1122
    • Профил
    • Ел. поща
Дискусии
« -: 24.11.08, 21:13 »
КОЙ И ЗАЩО ИЗТРИ ТЕМАТА НОМАСТУРБЕЙШЪН ОТ ПРЕИЗПОДНЯ ?????

Темата е разделена от "Съобщения"
« Последна редакция: 13.12.08, 02:55 от Mr.Hyde »
FCUK

Неактивен Stefàno

• Rudebox
  • Герой
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Съобщения
« Отговор #1 -: 25.11.08, 15:17 »
Айде бе мишоци,някой няма ли да каже?
FCUK

Неактивен Скапляк

• С.В.В. Crew
  • Старши Форумец
  • *
  • Публикации: 593
  • Sinä olet sika!
    • Профил
    • Do Not MaSTurBate!
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: 25.11.08, 15:47 »
КОЙ И ЗАЩО ИЗТРИ ТЕМАТА НОМАСТУРБЕЙШЪН ОТ ПРЕИЗПОДНЯ ?????
>:(  >:(  >:(  :bomb:
Да се живее смисъл няма,
живот кому е нужен?
Животът е измама -
недей се ражда, друже.

Nomasturbation

Неактивен Borris

• Наздраве!
  • Старши Форумец
  • *
  • Публикации: 993
  • Крушата в Наше село търси продуцент!
    • ICQ Messenger - 296643499
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: 25.11.08, 18:50 »
Сега разглеждам логовете на модератори и админи и в последните 3 дни няма данни за изтрита тема от раздел Преизподня. Кога сте забелязали, че я няма? Щото уж не е трито нищо...
СТранна работа.

Стефане, само думата мишоци ме смущава. Умната!

-------------
I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic.
Библията ни учи защо да обичаме хората, а Кама Сутра ни учи как...

Неактивен Stefàno

• Rudebox
  • Герой
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #4 -: 26.11.08, 16:54 »
Не се и съмнявах,че ще я изтрие точно този мод...жалка работа...

И сега като сме почнали,айде да ми обясниш защо е изтрита.и по кои правила
FCUK

Неактивен Stefàno

• Rudebox
  • Герой
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #5 -: 26.11.08, 17:01 »
особено в Преизподня,в която няма правила,а НЕЩО КАТО ПРАВИЛА!я прочети пак какво пише там,щото аз не виждам да нарушава нещо точно тази тема!
FCUK

Неактивен Перодръжка

• Дъждовник
  • Редник
  • *
  • Публикации: 154
    • Профил
« Отговор #6 -: 26.11.08, 21:26 »
Извинете ме, че се намесвам във великолепния ви диалог, но не се стърпях.

SATCH, оценявам вашата поезия, но ми се струва, че има издателства и сайтове за лично творчество. Макар да се съмнявам, че там ще приемат такъв стил, който надминава и философската поезия на Маулана Джаллалудин Руми, все пак те насочвам натам.
« Последна редакция: 26.11.08, 21:29 от Перодръжка »
"Другият там, нисичкият, е Луко - мъж на жена, която го бие, стопанин на крава, която го рита, добросъвестен до мозъка на костите, роден монтажник, автор на лозунга: "Че се качиме къде кажете." ("Покривът", Г. Марков)

"Do të rebeloj me im shpirti!"
Skënderbeu

Неактивен Stefàno

• Rudebox
  • Герой
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #7 -: 26.11.08, 21:28 »
абе не виждаш ли,че на никой не му дреме за тва.въпросът тук е друг и за доста по-сериозно нещо.така че ако обичаш си пръцкай над твоите неща!
FCUK

Неактивен Перодръжка

• Дъждовник
  • Редник
  • *
  • Публикации: 154
    • Профил
« Отговор #8 -: 26.11.08, 21:29 »
Благодаря за съвета ти.  :rose:
"Другият там, нисичкият, е Луко - мъж на жена, която го бие, стопанин на крава, която го рита, добросъвестен до мозъка на костите, роден монтажник, автор на лозунга: "Че се качиме къде кажете." ("Покривът", Г. Марков)

"Do të rebeloj me im shpirti!"
Skënderbeu

Неактивен Скапляк

• С.В.В. Crew
  • Старши Форумец
  • *
  • Sinä olet sika!
    • Профил
    • Do Not MaSTurBate!
    • Ел. поща
« Отговор #9 -: 07.12.08, 12:24 »
SATH е пад бан за една седмица поради нестихваща агресивност, пълноводни цинизми, несломима простотия, перманентен тормоз и неуважение към модератори /трима на брой/...всъщност просто защото е SATH!  :)
Не знаех че може да се банне човек,само защото е SATCH  :-\ Ако е така,няма лошо тогава да се сипят "пълноводни цинизми, несломима простотия, перманентен тормоз и неуважение" към част от екипа,просто защото са модератори.Пък и откъдето и да се погледне,това действие си е чиста проба едноседмично отлагане на болезнен проблем.Имам чувството,че след тези седем дена нещата ще се задълбочат,или греша? Все пак с посредствени нравоучителни коментари от посредствени хора ще е трудно да се повлияе по какъвто и да било начин.Или пак не съм прав?  ;)
« Последна редакция: 07.12.08, 12:27 от Скапляк »
Да се живее смисъл няма,
живот кому е нужен?
Животът е измама -
недей се ражда, друже.

Nomasturbation

liverpoolka

• Гост
« Отговор #10 -: 07.12.08, 12:34 »
И ти не виждаш нищо нередно в това един човек да сипе помия по всичко и всеки? Не си учил 3 години в НГДЕК, за да прослушаш негри и да решиш, че това е единственият начин да изразяваш дълбоките си мисли. Мисля, че по този начин плюе върху всичко, на което учи Гимназията и след като все пак това е неговият избор - форуми бол, защо да е точно на онова място, чиито ценности потъпква?
Питаш за модераторите и администраторите, питам те каква е логиката да напсуваш Боян, например, или г-н Евтимов, както и Ели, които и технически се занимават с форума, като без първия той въобще нямаше да съществува? Мисля, че това е елементарен такт, не е нужно дори да се вписва в специални правила, но мога да те уверя, че и останалите, които не изброих, се опитват да направят това място по-добро, а не да огнетят нечии бурни души и да им завържат ръцете в изразяването на мисли.  :rose:

Неактивен Скапляк

• С.В.В. Crew
  • Старши Форумец
  • *
  • Sinä olet sika!
    • Профил
    • Do Not MaSTurBate!
    • Ел. поща
« Отговор #11 -: 07.12.08, 12:44 »
Аз говоря именно за останалите,които не изброи.Вероятно се опитват да помогнат на форума,но юзърите не одобряват съвсем методите.Мисля че по този въпрос се изписаха доста страници,тъй че не възнамерявам пак да го започвам.Просто изразявам недоволството си от временното отстраняване на САЧ,особено след като той надали е главния фекализатор тук ;)
Да се живее смисъл няма,
живот кому е нужен?
Животът е измама -
недей се ражда, друже.

Nomasturbation

Неактивен Nox

• Tribal Rage
  • Герой
  • *
  • Публикации: 1328
  • † IT'S THE LIVING SACRIFICE †
    • Профил
    • Профл в Last.fm
    • Ел. поща
« Отговор #12 -: 07.12.08, 13:41 »
По същото обвинение е редно бан да получат и още няколко потребителя, не мислиш ли. Неква поне критериите да са равни.

liverpoolka

• Гост
« Отговор #13 -: 07.12.08, 13:44 »
Назови ги, има опция да се известява на модератор, все пак на всеки може да му убегне нещо.

Неактивен Scar

• Chelsea FC Fan
  • Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 452
  • One shoot - one kill no luck all skill
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #14 -: 07.12.08, 14:19 »
Абе след като мен ме баннаха за тва, че поисках от Дядо Коледа всички цигани да изчезнат, нищо вече не ме учудва!Сигурно скоро ше ни банват штото изразяваме мнение, а пък не дай си боже то да е различно от това на модовете! ???

По въпроса за отношението на юзърите към модовете: Не мисля, че трябва да се кланям на някой по чорапи или да му лижа гъза с извинение само заштото е от Global team и може да ме банне! :-\

I FIGHT FOR NOTHING!

Chelsea, Boys in blue! Chelsea! Chelsea! We love you! Chelsea! Our love is true! No one can stop us now!

Chelsea! We're the team! Chelsea! Chelsea! We're the dream! Chelsea! We're supreme! No on can stop us now!

We simply are the best! We're gonna beat the rest! Together we are one! Look at what we've done!

The road is long and tough! But we are strong enough! Enough to see it through! And make our dream come true!!!