Автор Тема: Да обичаш или да изневериш-кое е по-лесно?  (Прочетена 6194 пъти)

Неактивен Ssserendipity

• милото
  • Редник
  • *
  • Публикации: 110
  • sssssss......
    • ICQ Messenger - 223381845
    • MSN Messenger - rus_izrUd@hotmail.com
    • Профил
Federalist,ако го обичаш,ли ще му изневериш?и след като си изневерил,имаш ли съвест,която да те гризе?

Неактивен Еuropa Kampfer

• Герой
  • *
  • Публикации: 1035
    • Профил
    • Ел. поща
За да разберете прочетете трудовете на Гай Транквил.

Cupio te meam mentulam sugare

Неактивен -JS-

• king for a day
  • Герой
  • *
  • Публикации: 1937
  • старата школа
    • Профил
    • Sofia Rebel Station
Аз предпочитам трудовете на Мазгоний  8)
No hay amigos! Ni enemigos!
Lucha necia!
Todos contra todo!

Неактивен Federalist

• Младши Форумец
  • *
  • Публикации: 412
    • Профил
Federalist,ако го обичаш,ли ще му изневериш?и след като си изневерил,имаш ли съвест,която да те гризе?

1. Историята твърди, че се случват изневери и когато хората смятат, че се обичат или поне не са си давали сметка, че не се обичат
2. След като си изневерил, таман тогава може да те гризе. Преди това все пак няма за какво ... все още  ;)

Неактивен Judy

• Герой
  • *
  • Публикации: 2032
    • Профил
1. Историята твърди, че се случват изневери и когато хората смятат, че се обичат или поне не са си давали сметка, че не се обичат
2. След като си изневерил, таман тогава може да те гризе. Преди това все пак няма за какво ... все още  ;)
Бе то обикновено съвестта те гризе в мига,  в който се чудиш дали да направиш въпросното нещо (каквото и да е то ) и няколко часа след това в мига, в който осъзнаеш какво си сторил в действителност, но пък тогава си казваш "майната му, няма връщане назад, стореното - сторено, а и само аз (и чат-пат некоя и друга отрепка )знам за това "  :D . Питайте ме мен за тези неща  :D

Неактивен amica_93

• Редник
  • *
  • Публикации: 68
  • Fortuna favet fortibus!!!
    • Профил
    • Ел. поща
  Да обичаш не е трудно... просто обичаш. И това е въпреки всичко...
  Да изневериш, както вече казаха, е сложно. В смисъл - изневярата може да е породена от различни причини - искаш да си с някой, но не можеш да си го признаеш; не обичаш човека, с когото си, но си силно привързан към него и затова не се разделяте, но подсъзнаетелно искаш да се откъснеш от него - ето защо правиш всичко, за да се освободиш поне за малко от него (тоест - изневеряваш); понякога пък, си просто лайно и искаш да спиш с много момичета/момчета... което определено изключва възможността да обичаш гаджето си (в такива случаи явно не си осъзнал какво е любовта  :();
  За любовта - лесно е да обичаш, просто обичаш... Когато обичаме, човекът до нас е всичко - въздухът, слънцето, небето и земята... А а кого му е трудно да диша, когато има достатъчно въздух!? А защо решаваме, че любовта е сложна? Не е трудно да обичаш въпреки, че не те обичат (просто трябва да забравиш себе си, за да можеш да обичаш без да ти отвръщат, трябва да можеш да оцениш самото чувство извън контекста на света ни.)... Трудно е да се правят компромиси, но това не прави любовта трудна сама по себе си... Трудно е да си далеч от любимия човек или да го виждаш с друг и т.н., но това не прави изпитването на любов трудно... Всичко, за което казваме, че е трудно в любовта, е въпрос на сложната същност на човека... и най-вече на нашият собствен егоизъм... защото, колкото и да отричаме, че сме не егоисти, не можем да го прикрием... Често мислим за себе си повече , отколкото за околните. Искаме щастие и го търсим на различни места. Когато решим, че любовта = щастие, и когато някой не ни дава това щастие, казваме, че да се обича е трудно начинание, понеже не ни прави щастливи...
  Това, че нещо е трудно, е въпрос на нашите възприятия, мисля си аз. Всичко може да е трудно, както и лесно, зависи как виждаме света около себе си.  ???

Неактивен LordVader

• Дъ Мадафака
  • Редник
  • *
  • Публикации: 188
  • Tихата пръдня е най-дълбока!
    • Профил
    • Ел. поща
Бе и двете са лесни, ако имаш мерак, въпросът е дали искаш да се прецакаш само себе си, или и някой друг.  ;)